• نمانور آسیا
    بزرگترین تولید کننده محصولات روشنایی

دریافت لوح رعایت حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان

 

 

توجه

 

در راستای بهبود و ارتقای مستمر رضایت مشتریان، آزمایشگاه نمانور آسیا موفق به اخذ گواهینامه استاندارد

 IEC 17025/ISO از سازمان ملی استاندارد ایران گردید.

 

 

 

ادامه

 

دریافت لوح رعایت حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان

شرکت نمانور آسیا بزرگترین تولید کننده محصولات روشنایی برای دومین سال متوالی موفق به دریافت لوح حمایت از حقوق مصرف کنندگان گردید.

 با توجه به هدف تعیین شده در مدیریت عالی شرکت نمانور آسیا که همانا تولید و عرضه محصولات با جلب رضایت مشتریان عزیز می باشد، شرکت نمانور آسیا موفق به اخذ لوح رعایت حقوق مصرف کنندگان در اسفند ماه سال 1395 گردید که این شرکت در رابطه با خدمت رسانی به مصرف کنندگان گرامی، این مهم را افتخاری برای خود می داند.

 

در مراسم روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان که با حضور آقایان دکتر جهانگیری، معاون اول ریاست جمهوری، مهندس نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت، معاون وزیر و رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان سید محمود نوابی، خانم نیره پیروزبخت رئیس سازمان ملی استاندارد، جمعی از نمایندگان شرکت‌های منتخب و خبرنگاران خبرگزاری های مختلف در سالن همایش های صدا و سیما روز دوشنبه ۹ اسفندماه برگزار گردید که شرکت نمانور آسیا موفق شد برای دومین سال متوالی لوح حمایت از حقوق مصرف کننده را دریافت کند. 

 

 

سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان هر سال فراخوانی دارد تا شرکت هایی که استانداردها و تاییدیه های مربوط به میزان رضایتمندی مشتریان را دارند خود را معرفی کرده تا پس از بررسی های سختگیرانه سازمان موفق به دریافت گواهی نامه و در نهایت تندیس حمایت از حقوق مصرف کنندگان شوند. برای شرکت نمانور آسیا دریافت لوح بسیار پرمعناست و نشان می دهد نمانور برای جلب رضایت همه جانبه مشتریان خود تلاش زیادی داشته است.

 

 

 

 

همچنین لازم به توضیح است که علاوه برسطح ملی، در سطح استاني نيز این همایش برگزار می شود که در دو سال گذشته شرکت نمانور آسیا موفق به دریافت همین لوح در سطح استان البرز گردیده است. 

 

این موفقیت را که نتیجه تلاش و کوشش مدیریت محترم مجموعه و همکاران ما در نمانور و بیانگر مساعدت و همکاری کلیه نمایندگان و عاملان فروش در سطح کشور و اعتماد و همراهی کلیه شما مصرف کنندگان عزیز بوده است، به تمامی اعضای خانواده بزرگ نمانور تبریک می‌گوییم و امیدواریم بتوانیم با تلاش بیش از پیش همچنان بتوانیم در مسیر تامین رضایت و رعایت حقوق مصرف کنندگان گام برداریم.