دریافت نشان واحد نمونه کیفی در سال 1394 برای سومین سال متوالی از اداره استاندارد ایران

در پنجمین همایش استاندارد و کیفیت استان البرز از واحد نمونه کیفی استان تجلیل به عمل آمد. در این مراسم که با حضور مدیران سازمان استاندارد ایران و استان البرز و تنی چند از مقامات استانی از جمله جناب آقای اکبریان نماینده محترم استان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد شرکت نما نور آسیا برای سومین سال متوالی واحد نمونه کیفی استان در زمینه تولید محصولات روشنایی شناخته شد. 

 

 


 

دریافت گواهینامه های ISO 10002&10004 

 

در راستای بهبود و ارتقای مستمر رضایت مشتریان، نمانور آسیا موفق به دریافت گواهینامه های ISO 10002&10004  از سازمان گواهی دهنده مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران گردید.

مدیریت شرکت با هدف همگام شدن با استانداردهای جهانی و به عنوان راهی در جهت حضور موثرتر در میدان رقابت ، استقرار سیستم پایش و اندازه گیری رضایتمندی مشتریان (ISO10004) و سیستم رسیدگی به شکایات مشتریان( ISO 10002) را در ابتدای سال جاری در دستور کار خود قرار داد ، که با تلاش جمعی از مدیران و پرسنل زحمت کش مجموعه و با همکاری نمایندگان محترم شرکت موفق به دریافت گواهینامه های فوق گردید.

نمانور آسیا به منظور دریافت گواهینامه های فوق از سال 93 اقدام به جمع آوری اسناد و مدارک مرتبط نمود و پس از بررسی ها و ارزیابی های چند مرحله ای، در نهایت شرکت گواهی دهنده ، نمانور را واجد شرایط دریافت گواهینامه های استانداردهای فوق دانست. شرکت نمانور در سال 93 تلاش نمود تا میزان رضایت مشتریان خود را افزایش داده و در نتیجه این اقدامات، موفق به کسب نشان های ارزشمندی از جمله تندیس اجلاس تخصصی مشتری مداری و گواهینامه استانی رعایت حقوق مصرف کنندگان گردید. این مجموعه قصد دارد این روند را در سال جاری نیز ادامه داده و روز به روز خدماتی گسترده تر و با کیفیت تر به مشتریان خود ارائه دهد.

این موفقیت بزرگ را به همه پرسنل، نمایندگان و مشتریان شرکت تبریک و شاد باش عرض نموده و از حسن همکاری نمایندگان محترم نمانور آقایان

عزت احمدپور نماینده محترم بانه_ کردستان

نورالدین عبدی نماینده محترم میانه _ آذربایجان شرقی

مسعود فریدن جونی نماینده محترم اهواز _ خوزستان

امیر رحیمی نماینده محترم بوکان _ آذربایجان غربی

محمد حسینی نماینده محترم اصفهان

حسین سرجوقیان نماینده محترم اصفهان

حسین وارسته نماینده محترم مشهد _ خراسان

حسین کاظمی نماینده محترم قم

ابوبکر حسن زاده نماینده محترم کردستان

کامران فلاحی نماینده محترم کردستان

که ما را از نظرات مشتریان محترم در استان محل نمایندگی خود آگاه نموده اند، صمیمانه سپاسگزاریم.

 


 

در راستای بهبود و ارتقای مستمر رضایت مشتریان، آزمایشگاه نمانور آسیا موفق به اخذ گواهینامه استانداردIEC 17025/ISO از سازمان ملی استاندارد ایران گردید.

 آزمایشگاه نمانور آسیا با توجه به وجود مجهز بودن به تجهیزات و دستگاه های آزمایشگاهی مدرن و توانمندی های نیروی انسانی مجرب و کارآمد خود درصدد اخذ گواهینامه 17025 برآمد که آزمايشـــگاه طي ارزیابی و مميزي انجام شده و جلسه تصميم گيـــري شهریورماه سال جاری كه با حضور نمايندگان سازمانهاي دولتي و انجمن هاي تخـصصي در محـل مركز  ملي تائيد صلاحيت ايران تشكيـل گرديد موفق به احـراز گواهينـامه صلاحيت آزمـايـشگاه آزمون بر اساس الـزامـات استاندارد ISO/ IEC  17025  در زمينـه برق گـرديـد .


مديريت محترم شركـت این موفقیت بزرگ را به همه پرسنل شرکت نمانور آسیا تبریک گفته و از مديريـت و پرسنـل آزمايـشگاه علی الخصوص سرکارخانم مهندس منیره علیزاده و سرکارخانم مهندس سیده جمیله موسوی كـه تـلاش مستـمـري در راستای استقرار الزامات استانداردISO/IEC 17025 در آزمایشگاه به انجام رسانیده اند،تشکر و قدردانی نمودند. شایان ذکر است آزمایشگاه نمانور آسیا دارای گواهینامه آزمایشگاه همکار اداره استاندارد البرز و همچنین دارای گواهینامه استاندارد  ISO 9001:2008 نیز می باشد.

  صلاحیت 14 آزمایشگاه آزمون/کالیبراسیون بررسی شد